Purina Pro Plan Adult Sterilised сухой корм для стерилизованных кошек и кастрированых котов, индейка, 100 г (развес)

Арт. 566547_r
Purina Pro Plan Adult Sterilised сухой корм для стерилизованных кошек и кастрированых котов, индейка, 100 г (развес)
В наличии

24,00 грн

Описание

Сухий повнораціонний раціон спеціально розроблений для дорослих стерилізованих кішок/ кастрованих котів. Раціон містить усі поживні речовини, необхідні коту для життєвої енергії та довготривалого здоров'я. Він також містить комплекс поживних речовин OPTIRENAL®, що допомагає підтримувати здоров'я нирок.

Раціон був спеціально збалансовий, щоб допомогти кастрованим котам/ стерилізованим кішкам перебувати у здоровому стані протягом всього їх дорослого віку. Рівні білка та вуглеводів спеціально адаптовані для підтримки оптимальної маси тіла у стерилізованих кішок/ кастрованих котів. Хрустка текстура гранул захищає зуби від утворення зубного нальоту та зубного каменю.

Склад:індичка (20%), зневоднений пташиний протеїн, рис, кукурудзяна клейковина, кукурудза, пшенична клейковина, пшенична клітковина, целюлоза, яєчний порошок, вітаміни та мінеральні речовини, риб’ячий жир, тваринний жир, консервант ортофосфорна кислота, дігест, дріжджі, амінокислоти (лізин, аргінін), антиоксиданти (пропілгалат, бутилгідроксианізол, бутилгідрокситолуол).

Типовий аналіз готового продукту на основі факторного методу аналізу

Показники основних поживних речовин У сухому продукті
Волога 6%
Протеїн 41%
Жир 12.0%
Сира зола 7.5%
Сира клітковина 4.0%
Сульфат заліза (Fe) 76 мг/кг
Йодат кальцію (I) 1.9 мг/кг
Сульфат міді (Cu) 12 мг/кг
Сульфат марганцю (Mn) 36 мг/кг
Сульфат цинку (Zn) 120 мг/кг
Селеніт натрію (Se) 0.11 мг/кг
Вітамін А 34 000 МО/кг
Вітамін D3 1100 МО/кг
Вітамін E 670 МО/кг
Вітамін C 140 мг/кг
Енергетична цінність (калорійність) 376 ккал/100 г

Рекомендації щодо годівлі

Дорослий кіт

Вага тіла (кг) г/добу
2-4 25-55
4-6 55-80
6-8 80-110

Норми годівлі, необхідні для підтримки оптимального стану тіла, відрізнятимуться залежно від віку, активності тварини та умов оточуючого середовища. Слідкуйте за вагою тварини та регулюйте кількість корму відповідно. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступною тварині у будь-який час. Для підтримки Вашого улюбленця у здоровому стані регулярно звертайтесь за консультацією до ветеринарних лікарів.